Name

Miłosz Poloch Photography & video

About

Należy do grona osób niezwykle lubianych i popularnych. Ruchliwy, towarzyski, zawsze z uśmiechem na ustach. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Lubi zmiany i jest ciekawy świata. Urodzony dyplomata, do perfekcji opanował kamuflaż odczuć. Pod maską żartownisia kryje się przeczulenie, a w głowie kłębią się wątpliwości i obawy - To tyle jeśli chodzi o horoskopy :)

Wrocławianin, który z pasją i zapałem zajął się fotografią. Fotograf prasowy i studyjny. Stojąc przed wyborem: standard czy kreacja, zawsze wybiera najbardziej wyszukany poziom indywidualnego podejścia do tematu. Esteta. Ulubione tematy fotograficznych poszukiwań to: ludzie, emocje, portrety, wydarzenia i polityka. Człowiek miliona pomysłów.

Zawodową karierę zaczynał jako stażysta "Gazety Wyborczej" w dziale foto. Następnie przez trzy lata związany z "Panoramą Dolnośląską". Stale współpracuje z ogólnopolską agencją fotografii prasowej REPORTER. Publikował zdjęcia w tygodnikach: "Wprost", "Polityka", "Newsweek", "Przekrój" oraz ogólnopolskich gazetach codziennych takich jak: "Dziennik Gazeta Prawna" czy "Rzeczpospolita". Zajmuje się także kompleksowymi projektami związanymi z fotografią reklamową, kreowaniem wizerunku oraz dokumentem fotograficznym. W zakresie fotografii ślubnej i okolicznościowej, Miłosza reprezentuje slubneobrazki.pl
Ostatnimi czasy śmiało eksperymentuje z ruchomym obrazkiem. Tworzy małe formy fabularne, dokumenty, filmowe relacje.

Fotograficzną codzienność można obserwować na fotoblogu - link TU Zapraszam.